Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých počítačov, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely aj na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklamy. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpoladáme, že Vám vyhovuje aktuálne nastavenie. Ak s týmto nesúhlasíte, môžete túto stránku prezerať v tkzv. režime inkognito prostredníctvom internetového prehliadača Chome, alebo Firefox a tým sa nebudú ukladať žiadne automatické údaje.

Anketka

Aký tovar by ste uvítali v našom E-Shope?

100% Bavlna s potlačou 38% Teplákovina s potlačou 24% Úplet s digitálnou tlačou 19% Viac galantérie 19%

KONTAKTY

WHY s.r.o.
Pri kaštieli 1476/16
90851 Holíč
tel: +421 915 723 316
latkovo@latkovo.sk

Pre Vás ZĽAVA

naša cena 3,60 EUR
naša cena 5,10 EUR
naša cena 4,99 EUR

Najviac žiadaný

naša cena                       
naša cena 4,99 EUR
Facebook

O nás
O nás

 

Vitajte na stránkach nášho eshopu :-)


Naša firma bola založená v roku 2017 ako odpoveď na požiadavky HandMade tvoriliek a podľa nás aj chýbajúcich doplnkových služieb. Začiatok každého projektu samozrejme nie je jednoduchý a preto sa aj my stále snažíme zlepšovať služby.

V našej ponuke nájdete množstvo látok, ktoré chodíme osobne vyberať k výrobcom a dodávateľom, čo pre Vás zaručuje vysokú mieru kvality. Nakupujeme len látky, ktoré sú príjmené na dotyk a spĺňajú dnešné náročné požiadavky zákazníkov. Samozrejmosťou sú aj látky s certifikátom pre deti do 3r. Našu ponuku postupne rozširujeme, ale prosíme Vás o trpezlivosť, pretože nie je možné navštíviť všetkých výrobcov a dodávateľov naraz. Pokiaľ chceme zachovať vysokú mieru kvality, tak nemôžeme látky nakupovať cez internet tak ako to bežne robí konkurencia, ktorej záleží len na vlastných ziskoch. Všetko to robíme pre Vás a pre Vašu radosť z látok.

 

Mimo látok u nás nájdete aj doplnkový tovar, ktorý si môžete objednať k akejkoľvek objednávke za výhodné ceny. Nájdete tu napríklad plastové obálky na odosielanie balíkov (výrobkov Vašim zákazníkom), lepiace etikety na jednoduché označovanie zásielok cez Elektronický Podací Hárok apd.

Do ponuky postupne zaraďujeme ďalší nový tovar, preto sa nás oplatí stále sledovať.

 

 

Ak máte akékoľvek otázky tak nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu, mobilného čísla, či na našej FB stránke "Látkovo"

 

Nakupovať u nás je jednoducho zábava.

 

Tešíme sa na Váš nákup a spoluprácu.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

ODZkY